O firmie

Dekorujemy sale weselne i balowe

Dekoracja światłem sal weselnych

Dekoracja światłem to najnowocześniejsza forma dekoracji sal na balach, weselach, imprezach. Młode Pary powoli odchodzą od klasycznych dekoracji, gdyż światło potrafi świetnie udekorować salę, jak również nierzadko zewnętrzną część budynku. Chcesz, aby Twoja impreza miała bajeczny wygląd? Potrzebujesz nowości? Wybierz oświetlenie, które pozwoli Ci zaskoczyć gości na Twojej imprezie, nowoczesnym wystrojem sali!

Dzięki Naszemu oświetleniu cała sala będzie bajecznie kolorowa. Twoi goście będą zachwyceni! Z Naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby oświetlenie było idealnie przystosowane do rodzaju imprezy oraz do sali. Najważniejsze jest zdanie klienta, więc najpierw wszystko dokładnie omawiamy, aby później to właśnie klient był zadowolony z efektów końcowych Naszej pracy. Przyjdź na niezobowiązujące spotkanie, na którym pokażemy Ci jakim sprzętem dysponujemy, a po tym przedstawimy Ci efekty, jakie one dają. Następnie sam zdecydujesz z czego chcesz skorzystać, a czego nie chcesz użyć. Dzięki temu powstanie Twoja indywidualna aranżacja dekoracja światłem.

OŚWIETLENIE BUDYNKÓW

Bardzo ważne jest dla Nas zdanie klientów, bo nie chcemy, żeby każda impreza (czy to wesele czy bal sylwestrowy), była taka sama. Traktujemy każde zlecenie bardzo indywidualnie dopasowując się do zdania klienta, ale również sami przedstawiamy swoje aranżacje. Przecież nie każdy ma pojęcie o takiej dekoracji! Posiadamy sprzęt wysokiej rangi, dzięki czemu wiemy, że możemy stanąć na wysokości zadania i zdobyć serca Twoich gości Naszym oświetleniem.

Wynajem oświetlenia

Wynajmujemy sprzęt oświetleniowy na terenie całej polski. Zapewniamy obsługę sprzętu wraz z transportem i montażem. Nasze urządzenia są sterowane bezprzewodowo co podczas montażu skutkuje o połowę mniejszą liczbą potrzebnego okablowania. Każdy montaż przeprowadzamy z najwyższą dbałością o walory estetyczne (wystające, wiszące przewody zasilające lub przewody sterujące), z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa (warunki ostrożności przy montażu urządzeń elektrycznych).