Napisy przestrzenne

Coraz popularniejszą formą dekoracji wykorzystywanych na przyjęciach okolicznościowych czy uroczystościachNapisy przestrzenne firmowychnapisy przestrzenne. Ten unikalny dla każdego przyjęcia element przygotowujemy na zamówienie klienta zgodnie z jego oczekiwaniami i po uprzedniej akceptacji projektu. Wierzymy, że wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy.

Prezentowane rozwiązania to doskonały gadżet dla fotografaatrakcyjny napis przestrzenny podświetlony klimatycznym światłem może być świetnym tłem dla zdjęć okolicznościowych.

Zamów napis przestrzenny dostosowany do swoich potrzeb

Nasza firma tworzy dekoracje przestrzenne dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Każdy z tworzonych przez nas napisów ma unikalny charakter i wykonany jest w stylistyce zaakceptowanej przez Zamawiającego.

Wszystkie tworzone napisy przygotowujemy w wytrzymałych materiałów gwarantujących długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie. Na zamówienie wykonamy taki element dekoracyjny z drewna. Zazwyczaj klienci zamawiają przygotowanie inicjałów lub pojedynczego słowa o szczególnym znaczeniu dla wydarzenia.

Wypożyczanie napisów przestrzennych

Prowadzimy także wypożyczalnię napisów przestrzennych. W naszej ofercie znajdują się dekoracje o wysokości liter sięgającej 120 cm i szerokości do 4 metrów. Dysponujemy m.in. dekoracją na uroczystości weselne, rocznice ślubów czy przyjęcia związane z zaręczynami. Wśród dostępnych znajduje się przestrzenny napis LOVE przystrojony oświetleniem.

Obsługa i montaż instalacji świetlnych dekoracji przestrzennych może być problematyczny. Dlatego nasza firma zachęca do skorzystania z możliwości  wynajęcia napisu przestrzennego wraz z dowozem i montażem.

Napisy pokreślone światłem

Dekoracja w postaci napisu przestrzennego uzyskuje bardziej widowiskowy wymiar w połączeniu z klimatycznym oświetleniem. Każdy przygotowywany przez naszą firmę napis może być wyposażony w dekoracyjne żarówki, które nadadzą mu niepowtarzalnego uroku i formy. Zaletą takiego rozwiązania jest jego elastyczność w zakresie natężenia emitowanego światła – zastosowane żarówki umożliwiają,  poprzez system przyciemniania, na dostosowanie mocy świetlnej do oczekiwań klienta.