Napisy przestrzenne LOVE

Napis love na wesele

Napis LOVE to najnowszy trend na przyjęciach weselnych i zaręczynowych. Podkreśla charakter chwili i może być centralnym elementem dekoracyjnym uroczystości. Doskonale sprawdza się na zdjęciach – często fotografowie zachęcają Państwa Młodych do korzystania z tego gadżetu, który doskonale oddaje charakter imprezy. Pięknie rozjaśnia przestrzeń i, dzięki efektom ściemniania, może podkreślać klimat danego momentu.

Jakość wykonania dla podkreślenia wagi chwili

Oferujemy Państwu napis stworzony z liter przestrzennych o wysokości aż 120 cm. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania –napis został przygotowany z tradycyjnych żarówek, które dają niesamowity efekt ciepłego światła oraz z niezwykle trwałej płyty meblowej, dzięki czemu kompozycję można stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Instalacja została tak przygotowana, aby przez cały czas istniała możliwość operowania światłem, dowolnego ściemniania i rozjaśniania go, dzięki czemu z łatwością dostosowuje się poziom oświetlenia do klimatu przyjęcia.

Światło bezpieczne dla uczestników imprezy

Cały system zasilania napisu LOVE jest bezpieczny dla uczestników imprezy. Okablowanie i instalacja elektryczna napisu jest odpowiednio zabezpieczona. To szczególnie istotne ze względu na bezpieczeństwo, a także na możliwość wykonywania sesji zdjęciowych właśnie z użyciem instalacji. Co więcej, także żarówki, dzięki możliwości obniżana natężenia emitowanego światła wydzielają mniej energii cieplnej, dzięki czemu nikt z uczestników imprezy nie ulegnie poparzeniu.

Jesteśmy elastyczni w naszej ofercie

Na Państwa życzenie wykonamy dowolny napis. Materiały, na których pracujemy to sklejka lub styrodur, odpowiednie podświetlone paskami led, lub tradycyjnymi żarówkami.
Tak przygotowany oryginalny napis świetlny dostosowany do charakteru imprezy pozwoli podkreślić jej wyjątkowe znaczenie i przyciągnie uwagę wszystkich uczestników.
Z powodzeniem możemy wykonać napisy na indywidualne potrzeby firm, instytucji i osób prywatnych. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji wyzwań stawianych przez naszych klientów!