Logotyp na wesele, Event

logotyp podświetlany

Odpowiednio podświetlony logotyp to idealna dekoracja na wesele, czy innego rodzaju uroczystość prywatną czy firmową. Światło fantastycznie buduje nastrój i pozwala uzyskać naprawdę niesamowity efekt, dokładnie taki, o jaki nam chodzi. Połączenie światłą z muzyką jest wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich organizatorów imprez, którym zależy na oryginalności i efektywnym przygotowaniu danego wydarzenia.

Twój świetlny znak

Nasza firma od niedawna ma dla Państwa kolejną propozycję związaną z wykorzystaniem niebanalnych dekoracji świetlnych. Jest nią stworzenie i wykorzystanie logotypu, który będzie odpowiednio oświetlony. Wykonujemy go ze szkła, a także innych materiałów, takich, jak me

Koszt wykonania logotypu jest uzależniony od technologii, w której zostanie on wykonany. Każdy projekt jest ustalany z Państwem indywidualnie i dopiero po jego akceptacji następuje realizacja zamówienia.

Wyświetlanie grafiki na ścianie

W naszej ofercie mamy także urządzenie do wyświetlania grafik, napisów, czy też obrazów –projektor Gobo. Za jego pomocą wyświetlany jest obraz, który można umieścić w dowolnym miejscu sali, gdzie odbywa się event. Tłem może to być zarówno parkiet, jak i ściana czy sufit.

W zestawie posiadamy kilka gotowych grafik, ale polecamy również stworzenie własnego projektu ze swoimi inicjałami, czy też tekstem lub logo firmy. Nasi specjaliści służą Państwu pomocą i radą na każdym etapie realizacji danego projektu. Istnieje także możliwość wypożyczenia samego urządzenia wraz ze statywem na którym umiejscowiony jest projektor Gobo.

Dekoracje świetlne – zawsze na czasie

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług naszej firmy w zakresie tworzenia efektów świetlnych. Dysponujemy, poza projektorem Gobo również takimi dekoracjami świetlnymi, jak różnego rodzaju oświetlenie led czykurtyny świetlne. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu z naszą firmą.

Nasze dekoracje świetlne sprawdzą się zarówno na uroczystościach weselnych, jak i przyjęciach firmowych, bankietach czy eventach. Przed rezerwacją sprawdź dostępność naszych usług w preferowanym przez siebie terminie.