Girlandy, wesele w stylu rustykalnym

Girlandy dekoracja światłem

Styl boho i retro to najnowsze trendy w stylistyce imprez okolicznościowych, takich, jak śluby, spotkania zaręczynowe, czy eventy firmowe.

Nasza firma proponuje przygotowanie niezapomnianej dekoracji opartej o oświetlenie, które możemy zaaranżować w dowolnej stylistyce. Szczególnie polecamy styl boho  retro, które wspaniale komponują się na wszelkiego rodzaju imprezach.

Oświetlenie w stylu boho

Dysponujemy kompletem materiałów dekoracyjnych dedykowanych tworzeniu niebanalnych motywów zdobniczych opartych o element świetlne. W swoich zasobach posiadamy 200 metrów girland żarówkowych, idealnych do przygotowania spektakularnych dekoracji świetlnych. Dla podkreślenia stylu boho girlandy wyposażone są w 25 sztuk żarówek na 7 metrów taśmy. Żarówki, dzięki swej budowie opartej na długich żarnikach, dają szczególne, ciepłe światło wprowadzające na imprezę nietuzinkową atmosferę.

Zastosowanie tradycyjnych, żarnikowych żarówek pozwala nam budować niezwykle klimatyczny nastrój.Długie żarniki w stylu retro delikatnie się żarzą, potęgując efekt ciepłego światła, dzięki czemu zastosowane przez nas elementy dekoracyjne na długo zapadają w pamięć klientów.

Girlandy żarówek sprawdzają się także do kreowania świetlnychelementów dekoracyjnych stosowanych na weselach. Stworzony przy ich użyciu napis czy instalacja będą niezapomnianą częścią aranżacji przestrzeni.

Światło w dobrym stylu

W naszej ofercie proponujemy także zastosowanie reflektorów w stylu retro. Swoim kształtem i zastosowaną tradycyjną technologią bazują one na tradycyjnych lampach żarowych, dzięki czemu oferują przyjemną barwę światła oraz są niebanalnym elementem dekoracyjnym. Ich zaletą jest także możliwość sterowania natężeniem światła, dzięki czemu moc świecenia można dostosować do potrzeb konkretnego wydarzenia.

Atutem stosowanych reflektorów jest możliwość stosowania specjalistycznych filtrów świetlnych, które pozwalają uzyskać jak najbardziej naturalny stopień oddawania światła. Dzięki temu zabiegowi,serwowane na bankiecie czy evencie jedzenie wygląda niezwykle apetycznie.

Do oświetlania imprez wykorzystujemy także oświetlenie ledowe, które sprawdza się doskonale w przypadku konieczności zastosowania animacji barwnych lub nietypowego zestawienia kolorów.