Dekoracje światłem sal weselnych

Dekoracje sal weselnych

Ciągle szukamy nowych rozwiązań, które sprawią, że nasze przyjęcia, a zwłaszcza przyjęcia weselne, będą wyjątkowe. Doskonałym narzędziem do tworzenia niepowtarzalnego nastroju jest światło, które za pomocą różnego rodzaju efektów pozwala uzyskać niebanalny nastrój podkreślający powagę danej uroczystości. Jest często wykorzystywane do podniesienia walorów estetycznych sal weselnych i bankietowych.

Światło posiada właściwości, które, dzięki różnorodności zastosowań, barw i odcieni, umożliwiają stworzenie oczekiwanego nastroju bez konieczności zmiany aranżacji przestrzeni. Tworzy klimat od subtelnego, romantycznego światło-cienia, delikatnego, zmysłowego połączenia gry światła z dymem.  Ciężki dym świetnie sprawdza się podczas pierwszego tańca Państwa Młodych po dyskotekowe kompozycje wizualne  podczas przyjęcia, dostosowane do granej muzyki.

Światło podkreśli piękno budynków i otoczenia

Światło może być częścią aranżacji przestrzeni także w znaczeniu architektonicznym – doskonale sprawdza się w funkcji podkreślającej walory przestrzeni – także elementy architektoniczne i jednocześnie ukrywającym jej mankamenty. Dzięki naszej ofercie możliwe jest również podświetlenia elementów małej architektury na zewnątrz budynku – drzew, elewacji, czy stworzenie okazjonalnego mappingu.

Światło tworzące nastrój imprezy

Podczas wesel i innych uroczystości bardzo często wykorzystuje się kolor przewodni– tym samym światło stosowane jest do podkreślenia nastroju danego eventu– korzystając z barwy białej i niebieskiej można na przykład wykreować barwną kanwę wesela w stylu morskim.Ciekawą propozycją jest także aranżacja przestrzeni za pomocą niewielkich elementów dekoracyjnych wyposażonych w odpowiednie oświetlenie. Ścianka okolicznościowa w różnym stylu, np. retro, kwiatowa, czy boho, a także efektowne jej podświetlenie to przyciągający uwagę element każdej uroczystości weselnej. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się także imienny logotyp narysowany światłem.

Profesjonalna aranżacja światła na uroczystościach firmowych i ślubach

Nasza firma dba o estetykę zleceń i dyskretną ich realizację. Jesteśmy widoczni tylko poprzez prezentowane przez nas efekty –  wszystkie urządzenia oświetleniowe sterowane są bezprzewodowe. Dbamy także o bezpieczeństwo uczestników imprezy. Kładziemy bardzo duży nacisk na odpowiednie rozmieszczenie sprzętu, by uzyskać jak najlepszy klimat uroczystości.

Mamy na uwadze najmniejsze szczegóły, ponieważ to właśnie one tworzą niepowtarzalną atmosferę uroczystości!