Ciężki dym

Ciężki Dym

Ciężki dym

Stworzenie niebanalnej atmosfery na bankiecie czy weselu to szczególna umiejętność. W naszej ofercie znajdą Państwo, oprócz przyciągających uwagę efektów świetlnych, także ciężki dym. Ta atrakcja znajduje coraz więcej zwolenników – jej szczególny wymiar, związany z wrażeniem chodzenia lub tańca w chmurach, jest niezwykle widowiskowy i na długo zapada w pamięć uczestników imprezy.

Postaw na taniec w chmurach

Ciężki dym i specjalne efekty świetlne to idealne rozwiązanie na przyjęcia weselne. Dzięki naszemu nowoczesnemu urządzeniu – profesjonalnej wytwornicy dymu, pierwszy taniec Państwa Młodych będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Nowożeńców, jak i uczestniczących gości.

Dym, niczym delikatna mgła otula parkiet restauracji, czy klubu, w którym odbywa się przyjęcie. Pozwala to na niezwykłe wrażenia estetyczne, a dla nieco stremowanych Państwa Młodych jest gwarancją zarówno niesamowitych zdjęć, jak i ukrycia błędnego kroku podczas pierwszego tańca. Daje wrażenie lekkości i tańca w chmurach.

Zalety ciężkiego dymu

Podczas przyjęcia weselnego szczególnie istotne są zdjęcia. Efekty oferowane przez ciężki dym zapewniają naprawdę niesamowity klimat. Istotną cechą tej ulotnej dekoracji jest to, że dym się nie unosi i nie stanowi żadnej przeszkody zarówno dla kamerzysty, jak i fotografa.

Dymne efekty są całkowicie bezpieczne dla uczestników – dym jest bezwonny, nie ma smaku i nie osadza się na parkiecie, zatem nie będzie skutkował pośliźnięciem się uczestników na wilgotnej podłodze. Jednorazowy efekt utrzymuje się na parkiecie około 3,5 minuty.

Niezwykłe efekty daje połączenie ciężkiego dymu z różnobarwnym światłem. Ścielący się, kolorowy dywan z chmur podkreśla uroczystość chwili, sprawiając, że goście na długo ją pamiętają.

Efekty wizualne w postaci ciężkiego dymu sprawdzą się nie tylko na uroczystościach weselnych, ale również podczas imprez i bankietów firmowych.